10:s X-Run lauantaina 9.10.2021

X-Run 9.10.2021

X-Runin startti 10.10.2020

Tuloslinkit/ Eekoo ABC-RUN ja X-RUN 2020

Eekoo ABC-RUN 2020

www.onlineresults.fi/yu/abcrun.html

 

X-RUN 2020

www.onlineresults.fi/yu/trailxrun.html

Etelä-Karjalan Osuuskauppa S-EEKOO AIKATAULU X-RUN 2020

Ajankohtaista osuuskaupastasi

 

MUISTAKAA VARMISTAA OSANOTTONNE KISAKANSLIASSA VIIM. 30 MIN. ENNEN STARTTIA !!

VARATKAA AIKAA RUUHKIEN VÄLTTÄMISEKSI !

 

X-RUN HOLIDAY CLUB SAIMAA             Lauantai 10.10.2020 AIKATAULU/ TIMETABLE / расписание 

EEKOO ABC-RUN

10.30  Tytöt 5v 0,1km HUOM! LÄHTÖPAIKKA! 100m maalista!

10.40  Pojat 5v 0,1km HUOM! LÄHTÖPAIKKA! 100m maalista!

palkintojen jako / награда

10.50  Tytöt 6-7v  0,6km

10.55  Pojat 6-7v  0,6km

Palkintojen jako / награда

11.05  Tytöt 8-9v 1 km

11.15 Pojat 8-9v 1 km

Palkintojen jako / награда

11.25  Tytöt ja Pojat 10-11v 2km

Palkintojen jako / награда

11.45  Tytöt ja Pojat 12-13 v. 2 km

11.45  Tytöt ja Pojat 15 v. 4 km

Palkintojen jako / награда

X-RUN KLO 12.30

Miehet 9,5 km ja 19 km / Naiset  9,5 km ja 19  km

Palkintojen jako heti kun sarjan kolme parasta maalissa! Награда как только закончится тройка лучших в серии!

 

Menoauto update osallistujalista + lähtöajat perjantaina 9.10. tilanne

MENOAUTO IMATRA, LAPPEENRANTA, KOUVOLA https://menoauto.fi/

X-Run 2020, Perjantaina 9.10 tilanne

Ennakkoilmoittautuneet  |  Yhteensä: 350

Sukunimi Etunimi Seura Lähtöaika
MYL 19km
301 Deviatkin Ivan LUT 12:30:00
302 Galtsev Viacheslav Lappeenranta 12:30:00
303 Hattunen Misa Minkinkujan Juoksijat 12:30:00
304 Havukainen Jouni 12:30:00
316 Henttu Riku Lappeenranta 12:30:00
305 Kaplas Jarkko Saarensuun Majavat 12:30:00
306 Kyllönen Juho-Matti 12:30:00
307 Lehtimäki Leo 12:30:00
308 Lohko Juhana Lappeenranta 12:30:00
309 Pasanen Ari Kuukanniemi 12:30:00
310 Pylkkönen Oskari Saimaan Sissit 12:30:00
315 Räisänen Jari Saimaa Trail Runners 12:30:00
311 Taina Samu Himottulan Puhti 12:30:00
312 Väistö Timo LuntaGo 12:30:00
313 West John TM 12:30:00
314 Whiteside Ian Espoo 12:30:00
MYL 9,5km
1 Ahonen Ville Imatran Urheilijat 12:30:00
24 Asikainen Pasi Joutsenon Kullervo 12:30:00
2 Backman Kristian Imatran Urheilijat 12:30:00
25 Casso Pablo PabloCassoSport 12:30:00
3 Friman Jari Kurkilammen Kuntoilijat 12:30:00
4 Huomo Jari Huomo’s Brothers 12:30:00
5 Huomo Juha Huomo’s Brothers 12:30:00
6 Huttunen Matti Lappeen Riento 12:30:00
26 Huttunen Tomi Korven Honka 12:30:00
27 Huuskonen Pekka Rantasalmen Urheilijat 12:30:00
28 Hyvättinen Marko Eekoo 12:30:00
7 Häkämies Juuso Crossfit Lappeenranta 12:30:00
8 Ikäheimo Olli NHK-Keskus Oy 12:30:00
9 Jaatinen Juuso Team Hierontaratas 12:30:00
10 Jantunen Jalmari PePo 12:30:00
29 Jauho Jarkko Joutsenon Kullervo 12:30:00
30 Kainulainen Juha Lappeenranta 12:30:00
31 Kakkola Kari Juoksun Wuoksi 12:30:00
32 Kihlanki Aapo 12:30:00
33 Kirkkopelto Saku Vehkalahden Veikot 12:30:00
34 Koivisto Tero Rauha 12:30:00
35 Kosonen Antti Taipalsaaren Veikot 12:30:00
36 Kulonen Miikka Nastola 12:30:00
11 Lakanen Jonne Nyrhilän Nykäys 12:30:00
12 Miettinen Saku Imatran Urheilijat 12:30:00
13 Mikkonen Tomi Imatran Urheilijat 12:30:00
14 Nummisto Jarno Triathlon Suomi 12:30:00
37 Palmi Esa Rapsu 12:30:00
15 Perälä Tuomas Willimiehen Triathlon 12:30:00
16 Pohjolainen Janne SCJ Sastamala 12:30:00
38 Poikonen Alpo Joutsenon Kullervo 12:30:00
39 Poikonen Pasi Joutsenon Kullervo 12:30:00
17 Puumalainen Simo Joutsenon Kullervo 12:30:00
18 Räikkönen Rasmus Imatran Urheilijat 12:30:00
19 Seleznev Aleksei Team Manyone 12:30:00
20 Storhammar Timo Imatra 12:30:00
21 Tamski Jari Team Tamski 12:30:00
22 Tikkanen Aleksi Imatran Urheilijat 12:30:00
23 Turkulainen Sami Team Hierontaratas 12:30:00
40 Utunen Antti Lappeenranta 12:30:00
41 Yläharju Joona Puumalan Viri 12:30:00
NYL 19km
410 Hirvo Saara Lappeenranta 12:30:00
401 Holm Heidi 12:30:00
402 Kantola Etti 12:30:00
411 Keränen Saara Saimaa Trail Runners 12:30:00
412 Kuikka Tiia Team Hierontaratas 12:30:00
403 Kullberg Olesia PtR 12:30:00
404 Kuukka Kirsi Saimaa Trail Runners 12:30:00
405 Lahti Meiju Lappeenranta 12:30:00
413 Meuronen Iitu Pallon Juoksuseura 12:30:00
414 Paukkeri Martta Lappeenranta 12:30:00
415 Pennala Pirkko Joensuu 12:30:00
416 Pihlajaniemi Tuula Willimiehen Triathlon 12:30:00
406 Romppainen Suvi Crossfit Lappeenranta 12:30:00
407 Sermygina Ekaterina Lappeenranta 12:30:00
417 Suvanto Henni Imatra 12:30:00
408 Tiilikainen Vuokko 12:30:00
418 Tonder Anni Team Rivakat 12:30:00
409 Tukiainen Tiina Mäntsälä 12:30:00
419 Tuuliainen Riikka Rauha 12:30:00
NYL 9,5km
101 Ahola Henna PP 12:30:00
102 Ahonen Salla Imatran Urheilijat 12:30:00
103 Castrén Tuulikki 12:30:00
104 Friman Maarit Kurkilammen Kuntoilijat 12:30:00
105 Horttanainen Heidi Imatran Urheilijat 12:30:00
106 Hurskainen Heli Mäntsälän Urheilijat 12:30:00
107 Häkämies Maarit Crossfit Lappeenranta 12:30:00
108 Jantunen Terhi Kepsi-kimmat 12:30:00
109 Jurvanen Sannamari 12:30:00
110 Jyrkinen Elena Imatran Urheilijat 12:30:00
111 Kaisto Virpi Imatran Urheilijat 12:30:00
112 Kaplas Kerttu Saarensuun Majavat 12:30:00
128 Karjalainen Jenna Holiday Club Saimaa 12:30:00
129 Karttiala Anna 12:30:00
130 Karttunen Kiia Imatran Urheilijat 12:30:00
131 Keskisaari Anna Taipalsaaren Veikot 12:30:00
132 Kiiski Ada Porvoon Urheilijat 12:30:00
133 Kiuru Veera Raja-Karjalan Suunnistajat 12:30:00
134 Kosonen Elina Lappeenranta 12:30:00
135 Kulonen Janita Nastola 12:30:00
136 Laakso Anna Eekoo 12:30:00
113 Lantta Tinja Lappeen Riento 12:30:00
114 Mattinen Lotta Joutsenon Kullervo 12:30:00
137 Melander Ulla-Maija 12:30:00
115 Nousiainen Hannele 12:30:00
138 Peisa Helena Holiday Club Saimaa 12:30:00
116 Pohja Pauliina Team HK Varma 12:30:00
117 Pohjolainen Virva SCJ Sastamala 12:30:00
118 Sahi Anu Lappeenranta 12:30:00
139 Syväoja Kati Saimaa Trail Runners 12:30:00
119 Takala Henna Keski-Suomen Yhteisöjen Tuki ry 12:30:00
140 Talonpoika Mari Eekoo 12:30:00
120 Tamski Inari Team Tamski 12:30:00
121 Tikkanen Tuija Lappeen Riento 12:30:00
122 Toivari Heidi Imatra 12:30:00
123 Turkia Jessica Lappeenranta 12:30:00
124 Turunen Johanna Lappeen Riento 12:30:00
125 Ukkonen Johanna Willimiehen Triathlon 12:30:00
126 Vento Maiju Crossfit Lappeenranta 12:30:00
127 Vuoksiala Tuija Vehkalahden Veikot 12:30:00
141 Yläharju Pinja Puumalan Viri 12:30:00
T5 0,1km
2 Holsti Silja Imatra 10:30:00
3 Häkämies Senni Lappeenranta 10:30:00
4 Ikäheimo Martta Siipo 10:30:00
5 Jauho Selma Lappeen Riento 10:30:00
6 Jauho Vilma Lappeen Riento 10:30:00
7 Kaljunen Edith Imatran Urheilijat 10:30:00
18 Koivisto Oona Rauha 10:30:00
8 Koskela Adanna Imatra 10:30:00
9 Kosonen Elli Nuorisoseura Harmonikka 10:30:00
10 Martikainen Aino Dca 10:30:00
11 Minina Alisa Imatran Voimistelijat 10:30:00
12 Nummisto Neea Imatra 10:30:00
19 Paukkeri Viena Lappeenranta 10:30:00
13 Savolainen Veera Imatran Urheilijat 10:30:00
14 Savolainen Vilma Imatran Urheilijat 10:30:00
15 Storhammar Anni Imatra 10:30:00
20 Suvanto Alisa Imatra 10:30:00
16 Welling Aleksandra 10:30:00
P5 0,1km
21 Deviatkin Timofei LUT 10:40:00
22 Haapsaari Elliot 10:40:00
23 Hattunen Jaakko Minkinkujan Juoksijat 10:40:00
24 Heimonen Lassi Kuutti MTB 10:40:00
25 Keijonen Veeti Vantaa 10:40:00
26 Koivunen Elias 10:40:00
27 Koskela Nicolas Imatra 10:40:00
37 Laine Armas 10:40:00
28 Lankinen Aapeli Kaipialan Kisailijat 10:40:00
29 Löppönen Viljo Team Salama 10:40:00
30 Mäki Eino Vantaa 10:40:00
31 Pylkkönen Ilmari Saimaan Sissit 10:40:00
32 Pöysti Daniel 10:40:00
33 Rantalainen Joel 10:40:00
34 Räsänen Maxi Imatran Ketterä 10:40:00
35 Sorsa Viljami Lappeenranta 10:40:00
36 Sutela Ilmari Lappeenranta 10:40:00
T7 0,6km
41 Asikainen Matilda Joutsenon Kullervo 10:50:00
42 Haakana Enni Ylämaan Pyrkijät 10:50:00
43 Heimonen Elsa Kuutti MTB 10:50:00
44 Ikäheimo Taimi Siipo 10:50:00
45 Korhonen Emmi 10:50:00
46 Koskela Annabella Imatra 10:50:00
54 Kuisma Vivianna Imatra 10:50:00
47 Martikainen Kerttu Ppj 10:50:00
55 Peisa Hertta 10:50:00
48 Perälä Saimi Lappeenrannan Urheilu-Miehet 10:50:00
49 Piik Eevi 10:50:00
50 Räsänen Milana Imatran Voimistelijat 10:50:00
53 Salo Oona 10:50:00
51 Sund Eevi Vallinkosken Vilpeltäjät 10:50:00
52 Suomalainen Helmi Lappeenranta 10:50:00
56 Tvrda Kristiina 10:50:00
P7 0,6km
75 Huomo Joonatan Clan Huomo 10:55:00
61 Ikonen Eero Vuoksenniskan Vesa 10:55:00
62 Jurvanen Niki 10:55:00
63 Kaljunen Emil Imatran Urheilijat 10:55:00
64 Keijonen Leo Team Keijonen 10:55:00
76 Kostiainen Aleksi 10:55:00
65 Lahti Niklas PePo 10:55:00
66 Lahti Topias PePo 10:55:00
67 Lampinen Eerik Kuokkatien Ninja 10:55:00
68 Myller Eemil Lappeenrannan Voimistelijat 10:55:00
77 Paukkeri Aarni Lappeenranta 10:55:00
69 Sarén Jesse Imatran Urheilijat 10:55:00
70 Sorsa Luukas Lappeenranta 10:55:00
71 Suoknuuti Lauri 10:55:00
72 Särkelä Mikael Lappeenrannan Urheilu-Miehet 10:55:00
78 Toivonen Otso 10:55:00
79 Turunen Eetu SaiPa SB 10:55:00
73 Viitanen Eino Joutseno 10:55:00
T9 1km
87 Asikainen Milja Joutsenon Kullervo 11:05:00
88 Jalkanen Juulia Nuorisoseura Harmonikka 11:05:00
104 Kainulainen Anniina Lappeenranta 11:05:00
105 Koivisto Roosa Rauha 11:05:00
89 Kortelainen Tara Raja-Karjalan Suunnistajat 11:05:00
81 Kostiainen Aada 11:05:00
82 Kotimäki Selma Imatran Urheilijat 11:05:00
90 Laakso Maija Lappeen Riento 11:05:00
91 Leppänen Amanda Imatran Urheilijat 11:05:00
92 Minina Janita Imatran Voimistelijat 11:05:00
83 Moilanen Inka Lappeenranta 11:05:00
93 Nikitina Polina Imatran Voimistelijat 11:05:00
84 Pennala Elsa Joensuu 11:05:00
85 Pennala Mirja Joensuu 11:05:00
94 Pohjolainen Ulla SCJ Sastamala 11:05:00
95 Pulkki Minja 11:05:00
96 Pöysti Alexandra 11:05:00
97 Repo Minttu Imatran Pallo-Veikot 11:05:00
98 Räisänen Aada Rukiinkadun Ryske 11:05:00
103 Salo Aini 11:05:00
99 Sund Alisa Imatran Urheilijat 11:05:00
100 Särkelä Saana Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:05:00
86 Turunen Iida SaiPa SB 11:05:00
101 Villa Lilia Imatran Voimistelijat 11:05:00
P9 1km
126 Ahola Tuisku PP 11:15:00
110 Ahtiainen Aapo Joutsenon Kullervo 11:15:00
111 Ezhov Kirill Finland 11:15:00
127 Gorovoi Denis Imatran Palloseura 11:15:00
112 Heimonen Eemeli Kuutti MTB 11:15:00
128 Huomo Viljami Clan Huomo 11:15:00
113 Hänninen Mikael Imatran Palloseura 11:15:00
114 Jauho Antton Lappeen Riento 11:15:00
129 Jauho Topias Lappeen Riento 11:15:00
115 Kullberg Adam Imatran Urheilijat 11:15:00
130 Laine Arvi 11:15:00
131 Laine Martti 11:15:00
132 Laitiainen Niki Sipsuttava Siili 11:15:00
116 Lankinen Arttu Kaipialan Kisailijat 11:15:00
117 Mäki Otso Vantaa 11:15:00
133 Nieminen Santtu Imatran Urheilijat 11:15:00
118 Nikitin Nikita Imatran Ketterä 11:15:00
119 Shubin Timofei Imatran Palloseura 11:15:00
120 Storhammar Noel Imatra 11:15:00
121 Sund Roope Imatran Palloseura 11:15:00
122 Suomalainen Leo Lappeenranta 11:15:00
123 Tervonen Santtu 11:15:00
124 Toivari Juuso Imatra 11:15:00
125 Tuulio Anton Imatra 11:15:00
T11 2km
140 Haapsaari Neela 11:25:00
141 Hartikainen Melis Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
142 Hiiri Lilja 11:25:00
143 Hyyryläinen Emma 11:25:00
166 Hänninen Tilda Imatra 11:25:00
144 Kaplas Elsa Joutsenon Kullervo 11:25:00
167 Koivisto Helmi Imatran Urheilijat 11:25:00
145 Korhonen Aada 11:25:00
146 Laakso Anni Lappeen Riento 11:25:00
147 Leppänen Emma Imatran Urheilijat 11:25:00
148 Mikonsaari Elsa LOMA 11:25:00
149 Nousiainen Miisa 11:25:00
150 Nurmi Nella Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
151 Pennanen Petra Helsingin Kisa-Veikot 11:25:00
152 Poikonen Paula Joutsenon Kullervo 11:25:00
153 Puhakka Roosa 11:25:00
154 Pulkki Netta 11:25:00
155 Puronhaara Anna Lasten Eekoo 11:25:00
156 Puronhaara Tuulia Lasten Eekoo 11:25:00
157 Rinkinen Iida Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
158 Rinta-Jaskari Kristiina Lappeen Riento 11:25:00
159 Räisänen Ella Rukiinkadun Ryske 11:25:00
168 Sahi Lilja Lappeenranta 11:25:00
160 Savolainen Saara Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
161 Stubbe Aada Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
162 Särkelä Sini Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:25:00
163 Tervonen Nea 11:25:00
164 Tuulio Anni Imatra 11:25:00
P11 2km
170 Ahola Paju PP 11:25:00
171 Ahtiainen Aatu Imatran Ketterä 11:25:00
172 Asikainen Viljami Joutsenon Kullervo 11:25:00
173 Ezhov Timur Finland 11:25:00
174 Hartikainen Mikael Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
175 Hartikainen Miro Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
193 Hänninen Tiitus Imatra 11:25:00
176 Jalkanen Joonas Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
194 Jauho Eelis Lappeen Riento 11:25:00
177 Kautonen Pietu Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
178 Kesälahti Lauri Imatran Urheilijat 11:25:00
179 Kinnunen Elmeri Ylämaan Pyrkijät 11:25:00
180 Kullberg Martin Imatran Urheilijat 11:25:00
181 Kuusisto Toni Imatran Palloseura 11:25:00
195 Laine Jalo Imatran Palloseura 11:25:00
196 Laitiainen Rene Seikkailevat Pesukarhut 11:25:00
182 Lankinen Aleksi Kaipialan Kisailijat 11:25:00
183 Melander Joonatan Imatran Palloseura 11:25:00
184 Neuvonen Joona Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
197 Pennala Teemu Joensuu 11:25:00
185 Perälä Sisu Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:25:00
186 Pohjolainen Leo SCJ Sastamala 11:25:00
187 Ruottinen Joona Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
188 Saarenpää Onni Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
189 Saarenpää Sisu Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
190 Suoknuuti Elias 11:25:00
191 Vasara Konsta Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
192 Väyrynen Heikki Imatran Palloseura 11:25:00
T13 2km
200 Arponen Neea Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
201 Hatakka Matilda Imatran Urheilijat 11:45:00
202 Hiiri Elsa 11:45:00
203 Jantunen Saara Lappeenranta 11:45:00
204 Kantokivi Ella 11:45:00
205 Kaplas Martta Joutsenon Kullervo 11:45:00
206 Karhunen Iida Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:45:00
216 Karttunen Kiira Imatran Urheilijat 11:45:00
207 Kautonen Miisa Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
208 Kiiski Alisa Porvoon Urheilijat 11:45:00
209 Laakso Lotta Lappeen Riento 11:45:00
210 Laverty Isabella Imatran Urheilijat 11:45:00
211 Luostarinen Cecilia Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
212 Matilainen Saana Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
213 Melander Nea-Emilia Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
217 Puhakka Venla Imatran Urheilijat 11:45:00
214 Räikkönen Venla Imatran Urheilijat 11:45:00
215 Tuulio Ella Imatra 11:45:00
P13 2km
220 Anttonen Miska Imatran Urheilijat 11:45:00
221 Dovgalev Aleksei Imatran Palloseura 11:45:00
222 Fomin Vili Imatran Palloseura 11:45:00
223 Hiltunen Antti Imatran Palloseura 11:45:00
224 Honkanen Akseli Imatran Palloseura 11:45:00
225 Hyypöläinen Aaro PtR 11:45:00
226 Jurvanen Miko Veiterä 11:45:00
227 Karine Anton Imatran Palloseura 11:45:00
228 Kurkisuo Saku Imatran Palloseura 11:45:00
247 Laine Aarne 11:45:00
229 Laitiainen Mikko Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
230 Lindman Matias 11:45:00
231 Lindman Mikael 11:45:00
232 Mansner Joonas Imatran Palloseura 11:45:00
233 Matilainen Samu Imatran Palloseura 11:45:00
234 Meriläinen Eelis Imatran Palloseura 11:45:00
235 Mikkolainen Juuso Imatran Palloseura 11:45:00
236 Mälkiä Miiko Imatran Palloseura 11:45:00
237 Paajanen Julius Imatran Palloseura 11:45:00
238 Parhiala Esa Imatran Palloseura 11:45:00
239 Piik Eemeli 11:45:00
240 Poikonen Eero Joutsenon Kullervo 11:45:00
241 Prior Elias Imatran Palloseura 11:45:00
242 Pulkkinen Eino Imatran Palloseura 11:45:00
248 Pöllänen Sulo Imatran Palloseura 11:45:00
243 Ranta Riku Imatran Palloseura 11:45:00
244 Rinta-Jaskari Kasperi Lappeen Riento 11:45:00
249 Sahi Leo Lappeenranta 11:45:00
245 Siik Juuso Imatran Palloseura 11:45:00
246 Terävä Väinö Imatran Palloseura 11:45:00
T15 4km
255 Ahvo Minttu Imatran Urheilijat 11:45:00
251 Kullberg Anna Imatran Urheilijat 11:45:00
252 Laakso Laura Lappeen Riento 11:45:00
253 Leppänen Sanni Imatran Urheilijat 11:45:00
254 Väyrynen Siiri Imatran Urheilijat 11:45:00
P15 4km
263 Fomin Veeti Imatran Palloseura 11:45:00
260 Gorovoi Dmitrii Imatran Palloseura 11:45:00
261 Huuskonen Ville Rantasalmen Urheilijat 11:45:00
262 Kotiranta Niilo Ylämaan Pyrkijät 11:45:00
264 Mansner Justus Imatran Palloseura 11:45:00
265 Rinta-Jaskari Jami Lappeen Riento 11:45:00
266 Räikkönen Atte Imatran Urheilijat 11:45:00

X-RUN KORONA-OHJEISTUS päivitetty 22.9.2020

Tapahtuma tullaan järjestämään mikäli tilanne Suomessa ei oleellisesti nykyisestä muutu. Tapahtumassa tullaan noudattamaan SUL:n ohjeita korona-ajan kisajärjestäjille. Ole vastuullinen ja noudata ohjeita!

X-Run Holiday Club Saimaa tapahtumapäivä 10.10. Järjestetään turvallisuutta lisäävin erityisjärjestelyin. Järjestelyihin on tehty kattava suunnitelma siitä, miten viranomaisohjeiden puitteissa voidaan tarjota osallistujille turvallinen juoksu. Tutustuthan erityisjärjestelyihin liittyvään suunnitelmaan ja seuraathan tiedotustamme sosiaalisen median kanavissamme.

Pyydämme kaikkia juoksijoita perehtymään ohjeisiin tarkasti, sillä tällä kertaa on erityisen tärkeää, että tapahtumaan tullaan vain täysin terveenä ja noudatetaan ohjeistuksia. Yhdessä varmistamme tapahtuman turvallisen läpiviennin.

X-RUN koronaohjeistus 14.9.2020

                          

X-RUN HOLIDAY CLUB SAIMAA 2020 teaser 4.9.2020

Holiday Club Saimaan Asiakaslenkit kesällä.

HOLIDAY CLUB SAIMAA ASIAKASLENKIT

‬Kesä‪lauantaisin 1.7 – 31.8.2020 klo 15.00

Maastolenkki juostaan upeissa maisemissa Saimaan rantojen äärellä olevilla poluilla. Normi lenkkivarustus riittää.

Matkana 5-7 km. Juoksuvauhti n. ‪6.30-7.30‬ min/km
Lenkin kesto  n. +- 45 min.

Kokoontuminen hotellin pääoven edessä !

Tiedustelut/ toni.koppanen@pp.inet.fi  / 0404153223

X-Run 2019 Facebook kuvalinkki. Some pictures via Facebook link.

 

Lauantain 12.10 X-Runien kuvien kera hyvää keskiviikkoa kaikille osallistujille, kannattajille ja seuraajillemme 😊#xrun#holidayclubsaimaa#eekoo#salomon

Julkaissut X-Run Keskiviikkona 16. lokakuuta 2019

https://www.facebook.com/444508682331896/posts/2492484014201009?sfns=mo