Menoauto update osallistujalista + lähtöajat perjantaina 9.10. tilanne

MENOAUTO IMATRA, LAPPEENRANTA, KOUVOLA https://menoauto.fi/

X-Run 2020, Perjantaina 9.10 tilanne

Ennakkoilmoittautuneet  |  Yhteensä: 350

Sukunimi Etunimi Seura Lähtöaika
MYL 19km
301 Deviatkin Ivan LUT 12:30:00
302 Galtsev Viacheslav Lappeenranta 12:30:00
303 Hattunen Misa Minkinkujan Juoksijat 12:30:00
304 Havukainen Jouni 12:30:00
316 Henttu Riku Lappeenranta 12:30:00
305 Kaplas Jarkko Saarensuun Majavat 12:30:00
306 Kyllönen Juho-Matti 12:30:00
307 Lehtimäki Leo 12:30:00
308 Lohko Juhana Lappeenranta 12:30:00
309 Pasanen Ari Kuukanniemi 12:30:00
310 Pylkkönen Oskari Saimaan Sissit 12:30:00
315 Räisänen Jari Saimaa Trail Runners 12:30:00
311 Taina Samu Himottulan Puhti 12:30:00
312 Väistö Timo LuntaGo 12:30:00
313 West John TM 12:30:00
314 Whiteside Ian Espoo 12:30:00
MYL 9,5km
1 Ahonen Ville Imatran Urheilijat 12:30:00
24 Asikainen Pasi Joutsenon Kullervo 12:30:00
2 Backman Kristian Imatran Urheilijat 12:30:00
25 Casso Pablo PabloCassoSport 12:30:00
3 Friman Jari Kurkilammen Kuntoilijat 12:30:00
4 Huomo Jari Huomo’s Brothers 12:30:00
5 Huomo Juha Huomo’s Brothers 12:30:00
6 Huttunen Matti Lappeen Riento 12:30:00
26 Huttunen Tomi Korven Honka 12:30:00
27 Huuskonen Pekka Rantasalmen Urheilijat 12:30:00
28 Hyvättinen Marko Eekoo 12:30:00
7 Häkämies Juuso Crossfit Lappeenranta 12:30:00
8 Ikäheimo Olli NHK-Keskus Oy 12:30:00
9 Jaatinen Juuso Team Hierontaratas 12:30:00
10 Jantunen Jalmari PePo 12:30:00
29 Jauho Jarkko Joutsenon Kullervo 12:30:00
30 Kainulainen Juha Lappeenranta 12:30:00
31 Kakkola Kari Juoksun Wuoksi 12:30:00
32 Kihlanki Aapo 12:30:00
33 Kirkkopelto Saku Vehkalahden Veikot 12:30:00
34 Koivisto Tero Rauha 12:30:00
35 Kosonen Antti Taipalsaaren Veikot 12:30:00
36 Kulonen Miikka Nastola 12:30:00
11 Lakanen Jonne Nyrhilän Nykäys 12:30:00
12 Miettinen Saku Imatran Urheilijat 12:30:00
13 Mikkonen Tomi Imatran Urheilijat 12:30:00
14 Nummisto Jarno Triathlon Suomi 12:30:00
37 Palmi Esa Rapsu 12:30:00
15 Perälä Tuomas Willimiehen Triathlon 12:30:00
16 Pohjolainen Janne SCJ Sastamala 12:30:00
38 Poikonen Alpo Joutsenon Kullervo 12:30:00
39 Poikonen Pasi Joutsenon Kullervo 12:30:00
17 Puumalainen Simo Joutsenon Kullervo 12:30:00
18 Räikkönen Rasmus Imatran Urheilijat 12:30:00
19 Seleznev Aleksei Team Manyone 12:30:00
20 Storhammar Timo Imatra 12:30:00
21 Tamski Jari Team Tamski 12:30:00
22 Tikkanen Aleksi Imatran Urheilijat 12:30:00
23 Turkulainen Sami Team Hierontaratas 12:30:00
40 Utunen Antti Lappeenranta 12:30:00
41 Yläharju Joona Puumalan Viri 12:30:00
NYL 19km
410 Hirvo Saara Lappeenranta 12:30:00
401 Holm Heidi 12:30:00
402 Kantola Etti 12:30:00
411 Keränen Saara Saimaa Trail Runners 12:30:00
412 Kuikka Tiia Team Hierontaratas 12:30:00
403 Kullberg Olesia PtR 12:30:00
404 Kuukka Kirsi Saimaa Trail Runners 12:30:00
405 Lahti Meiju Lappeenranta 12:30:00
413 Meuronen Iitu Pallon Juoksuseura 12:30:00
414 Paukkeri Martta Lappeenranta 12:30:00
415 Pennala Pirkko Joensuu 12:30:00
416 Pihlajaniemi Tuula Willimiehen Triathlon 12:30:00
406 Romppainen Suvi Crossfit Lappeenranta 12:30:00
407 Sermygina Ekaterina Lappeenranta 12:30:00
417 Suvanto Henni Imatra 12:30:00
408 Tiilikainen Vuokko 12:30:00
418 Tonder Anni Team Rivakat 12:30:00
409 Tukiainen Tiina Mäntsälä 12:30:00
419 Tuuliainen Riikka Rauha 12:30:00
NYL 9,5km
101 Ahola Henna PP 12:30:00
102 Ahonen Salla Imatran Urheilijat 12:30:00
103 Castrén Tuulikki 12:30:00
104 Friman Maarit Kurkilammen Kuntoilijat 12:30:00
105 Horttanainen Heidi Imatran Urheilijat 12:30:00
106 Hurskainen Heli Mäntsälän Urheilijat 12:30:00
107 Häkämies Maarit Crossfit Lappeenranta 12:30:00
108 Jantunen Terhi Kepsi-kimmat 12:30:00
109 Jurvanen Sannamari 12:30:00
110 Jyrkinen Elena Imatran Urheilijat 12:30:00
111 Kaisto Virpi Imatran Urheilijat 12:30:00
112 Kaplas Kerttu Saarensuun Majavat 12:30:00
128 Karjalainen Jenna Holiday Club Saimaa 12:30:00
129 Karttiala Anna 12:30:00
130 Karttunen Kiia Imatran Urheilijat 12:30:00
131 Keskisaari Anna Taipalsaaren Veikot 12:30:00
132 Kiiski Ada Porvoon Urheilijat 12:30:00
133 Kiuru Veera Raja-Karjalan Suunnistajat 12:30:00
134 Kosonen Elina Lappeenranta 12:30:00
135 Kulonen Janita Nastola 12:30:00
136 Laakso Anna Eekoo 12:30:00
113 Lantta Tinja Lappeen Riento 12:30:00
114 Mattinen Lotta Joutsenon Kullervo 12:30:00
137 Melander Ulla-Maija 12:30:00
115 Nousiainen Hannele 12:30:00
138 Peisa Helena Holiday Club Saimaa 12:30:00
116 Pohja Pauliina Team HK Varma 12:30:00
117 Pohjolainen Virva SCJ Sastamala 12:30:00
118 Sahi Anu Lappeenranta 12:30:00
139 Syväoja Kati Saimaa Trail Runners 12:30:00
119 Takala Henna Keski-Suomen Yhteisöjen Tuki ry 12:30:00
140 Talonpoika Mari Eekoo 12:30:00
120 Tamski Inari Team Tamski 12:30:00
121 Tikkanen Tuija Lappeen Riento 12:30:00
122 Toivari Heidi Imatra 12:30:00
123 Turkia Jessica Lappeenranta 12:30:00
124 Turunen Johanna Lappeen Riento 12:30:00
125 Ukkonen Johanna Willimiehen Triathlon 12:30:00
126 Vento Maiju Crossfit Lappeenranta 12:30:00
127 Vuoksiala Tuija Vehkalahden Veikot 12:30:00
141 Yläharju Pinja Puumalan Viri 12:30:00
T5 0,1km
2 Holsti Silja Imatra 10:30:00
3 Häkämies Senni Lappeenranta 10:30:00
4 Ikäheimo Martta Siipo 10:30:00
5 Jauho Selma Lappeen Riento 10:30:00
6 Jauho Vilma Lappeen Riento 10:30:00
7 Kaljunen Edith Imatran Urheilijat 10:30:00
18 Koivisto Oona Rauha 10:30:00
8 Koskela Adanna Imatra 10:30:00
9 Kosonen Elli Nuorisoseura Harmonikka 10:30:00
10 Martikainen Aino Dca 10:30:00
11 Minina Alisa Imatran Voimistelijat 10:30:00
12 Nummisto Neea Imatra 10:30:00
19 Paukkeri Viena Lappeenranta 10:30:00
13 Savolainen Veera Imatran Urheilijat 10:30:00
14 Savolainen Vilma Imatran Urheilijat 10:30:00
15 Storhammar Anni Imatra 10:30:00
20 Suvanto Alisa Imatra 10:30:00
16 Welling Aleksandra 10:30:00
P5 0,1km
21 Deviatkin Timofei LUT 10:40:00
22 Haapsaari Elliot 10:40:00
23 Hattunen Jaakko Minkinkujan Juoksijat 10:40:00
24 Heimonen Lassi Kuutti MTB 10:40:00
25 Keijonen Veeti Vantaa 10:40:00
26 Koivunen Elias 10:40:00
27 Koskela Nicolas Imatra 10:40:00
37 Laine Armas 10:40:00
28 Lankinen Aapeli Kaipialan Kisailijat 10:40:00
29 Löppönen Viljo Team Salama 10:40:00
30 Mäki Eino Vantaa 10:40:00
31 Pylkkönen Ilmari Saimaan Sissit 10:40:00
32 Pöysti Daniel 10:40:00
33 Rantalainen Joel 10:40:00
34 Räsänen Maxi Imatran Ketterä 10:40:00
35 Sorsa Viljami Lappeenranta 10:40:00
36 Sutela Ilmari Lappeenranta 10:40:00
T7 0,6km
41 Asikainen Matilda Joutsenon Kullervo 10:50:00
42 Haakana Enni Ylämaan Pyrkijät 10:50:00
43 Heimonen Elsa Kuutti MTB 10:50:00
44 Ikäheimo Taimi Siipo 10:50:00
45 Korhonen Emmi 10:50:00
46 Koskela Annabella Imatra 10:50:00
54 Kuisma Vivianna Imatra 10:50:00
47 Martikainen Kerttu Ppj 10:50:00
55 Peisa Hertta 10:50:00
48 Perälä Saimi Lappeenrannan Urheilu-Miehet 10:50:00
49 Piik Eevi 10:50:00
50 Räsänen Milana Imatran Voimistelijat 10:50:00
53 Salo Oona 10:50:00
51 Sund Eevi Vallinkosken Vilpeltäjät 10:50:00
52 Suomalainen Helmi Lappeenranta 10:50:00
56 Tvrda Kristiina 10:50:00
P7 0,6km
75 Huomo Joonatan Clan Huomo 10:55:00
61 Ikonen Eero Vuoksenniskan Vesa 10:55:00
62 Jurvanen Niki 10:55:00
63 Kaljunen Emil Imatran Urheilijat 10:55:00
64 Keijonen Leo Team Keijonen 10:55:00
76 Kostiainen Aleksi 10:55:00
65 Lahti Niklas PePo 10:55:00
66 Lahti Topias PePo 10:55:00
67 Lampinen Eerik Kuokkatien Ninja 10:55:00
68 Myller Eemil Lappeenrannan Voimistelijat 10:55:00
77 Paukkeri Aarni Lappeenranta 10:55:00
69 Sarén Jesse Imatran Urheilijat 10:55:00
70 Sorsa Luukas Lappeenranta 10:55:00
71 Suoknuuti Lauri 10:55:00
72 Särkelä Mikael Lappeenrannan Urheilu-Miehet 10:55:00
78 Toivonen Otso 10:55:00
79 Turunen Eetu SaiPa SB 10:55:00
73 Viitanen Eino Joutseno 10:55:00
T9 1km
87 Asikainen Milja Joutsenon Kullervo 11:05:00
88 Jalkanen Juulia Nuorisoseura Harmonikka 11:05:00
104 Kainulainen Anniina Lappeenranta 11:05:00
105 Koivisto Roosa Rauha 11:05:00
89 Kortelainen Tara Raja-Karjalan Suunnistajat 11:05:00
81 Kostiainen Aada 11:05:00
82 Kotimäki Selma Imatran Urheilijat 11:05:00
90 Laakso Maija Lappeen Riento 11:05:00
91 Leppänen Amanda Imatran Urheilijat 11:05:00
92 Minina Janita Imatran Voimistelijat 11:05:00
83 Moilanen Inka Lappeenranta 11:05:00
93 Nikitina Polina Imatran Voimistelijat 11:05:00
84 Pennala Elsa Joensuu 11:05:00
85 Pennala Mirja Joensuu 11:05:00
94 Pohjolainen Ulla SCJ Sastamala 11:05:00
95 Pulkki Minja 11:05:00
96 Pöysti Alexandra 11:05:00
97 Repo Minttu Imatran Pallo-Veikot 11:05:00
98 Räisänen Aada Rukiinkadun Ryske 11:05:00
103 Salo Aini 11:05:00
99 Sund Alisa Imatran Urheilijat 11:05:00
100 Särkelä Saana Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:05:00
86 Turunen Iida SaiPa SB 11:05:00
101 Villa Lilia Imatran Voimistelijat 11:05:00
P9 1km
126 Ahola Tuisku PP 11:15:00
110 Ahtiainen Aapo Joutsenon Kullervo 11:15:00
111 Ezhov Kirill Finland 11:15:00
127 Gorovoi Denis Imatran Palloseura 11:15:00
112 Heimonen Eemeli Kuutti MTB 11:15:00
128 Huomo Viljami Clan Huomo 11:15:00
113 Hänninen Mikael Imatran Palloseura 11:15:00
114 Jauho Antton Lappeen Riento 11:15:00
129 Jauho Topias Lappeen Riento 11:15:00
115 Kullberg Adam Imatran Urheilijat 11:15:00
130 Laine Arvi 11:15:00
131 Laine Martti 11:15:00
132 Laitiainen Niki Sipsuttava Siili 11:15:00
116 Lankinen Arttu Kaipialan Kisailijat 11:15:00
117 Mäki Otso Vantaa 11:15:00
133 Nieminen Santtu Imatran Urheilijat 11:15:00
118 Nikitin Nikita Imatran Ketterä 11:15:00
119 Shubin Timofei Imatran Palloseura 11:15:00
120 Storhammar Noel Imatra 11:15:00
121 Sund Roope Imatran Palloseura 11:15:00
122 Suomalainen Leo Lappeenranta 11:15:00
123 Tervonen Santtu 11:15:00
124 Toivari Juuso Imatra 11:15:00
125 Tuulio Anton Imatra 11:15:00
T11 2km
140 Haapsaari Neela 11:25:00
141 Hartikainen Melis Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
142 Hiiri Lilja 11:25:00
143 Hyyryläinen Emma 11:25:00
166 Hänninen Tilda Imatra 11:25:00
144 Kaplas Elsa Joutsenon Kullervo 11:25:00
167 Koivisto Helmi Imatran Urheilijat 11:25:00
145 Korhonen Aada 11:25:00
146 Laakso Anni Lappeen Riento 11:25:00
147 Leppänen Emma Imatran Urheilijat 11:25:00
148 Mikonsaari Elsa LOMA 11:25:00
149 Nousiainen Miisa 11:25:00
150 Nurmi Nella Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
151 Pennanen Petra Helsingin Kisa-Veikot 11:25:00
152 Poikonen Paula Joutsenon Kullervo 11:25:00
153 Puhakka Roosa 11:25:00
154 Pulkki Netta 11:25:00
155 Puronhaara Anna Lasten Eekoo 11:25:00
156 Puronhaara Tuulia Lasten Eekoo 11:25:00
157 Rinkinen Iida Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
158 Rinta-Jaskari Kristiina Lappeen Riento 11:25:00
159 Räisänen Ella Rukiinkadun Ryske 11:25:00
168 Sahi Lilja Lappeenranta 11:25:00
160 Savolainen Saara Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
161 Stubbe Aada Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
162 Särkelä Sini Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:25:00
163 Tervonen Nea 11:25:00
164 Tuulio Anni Imatra 11:25:00
P11 2km
170 Ahola Paju PP 11:25:00
171 Ahtiainen Aatu Imatran Ketterä 11:25:00
172 Asikainen Viljami Joutsenon Kullervo 11:25:00
173 Ezhov Timur Finland 11:25:00
174 Hartikainen Mikael Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
175 Hartikainen Miro Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
193 Hänninen Tiitus Imatra 11:25:00
176 Jalkanen Joonas Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
194 Jauho Eelis Lappeen Riento 11:25:00
177 Kautonen Pietu Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
178 Kesälahti Lauri Imatran Urheilijat 11:25:00
179 Kinnunen Elmeri Ylämaan Pyrkijät 11:25:00
180 Kullberg Martin Imatran Urheilijat 11:25:00
181 Kuusisto Toni Imatran Palloseura 11:25:00
195 Laine Jalo Imatran Palloseura 11:25:00
196 Laitiainen Rene Seikkailevat Pesukarhut 11:25:00
182 Lankinen Aleksi Kaipialan Kisailijat 11:25:00
183 Melander Joonatan Imatran Palloseura 11:25:00
184 Neuvonen Joona Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
197 Pennala Teemu Joensuu 11:25:00
185 Perälä Sisu Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:25:00
186 Pohjolainen Leo SCJ Sastamala 11:25:00
187 Ruottinen Joona Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
188 Saarenpää Onni Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
189 Saarenpää Sisu Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
190 Suoknuuti Elias 11:25:00
191 Vasara Konsta Imatran Pallo-Veikot 11:25:00
192 Väyrynen Heikki Imatran Palloseura 11:25:00
T13 2km
200 Arponen Neea Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
201 Hatakka Matilda Imatran Urheilijat 11:45:00
202 Hiiri Elsa 11:45:00
203 Jantunen Saara Lappeenranta 11:45:00
204 Kantokivi Ella 11:45:00
205 Kaplas Martta Joutsenon Kullervo 11:45:00
206 Karhunen Iida Lappeenrannan Urheilu-Miehet 11:45:00
216 Karttunen Kiira Imatran Urheilijat 11:45:00
207 Kautonen Miisa Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
208 Kiiski Alisa Porvoon Urheilijat 11:45:00
209 Laakso Lotta Lappeen Riento 11:45:00
210 Laverty Isabella Imatran Urheilijat 11:45:00
211 Luostarinen Cecilia Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
212 Matilainen Saana Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
213 Melander Nea-Emilia Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
217 Puhakka Venla Imatran Urheilijat 11:45:00
214 Räikkönen Venla Imatran Urheilijat 11:45:00
215 Tuulio Ella Imatra 11:45:00
P13 2km
220 Anttonen Miska Imatran Urheilijat 11:45:00
221 Dovgalev Aleksei Imatran Palloseura 11:45:00
222 Fomin Vili Imatran Palloseura 11:45:00
223 Hiltunen Antti Imatran Palloseura 11:45:00
224 Honkanen Akseli Imatran Palloseura 11:45:00
225 Hyypöläinen Aaro PtR 11:45:00
226 Jurvanen Miko Veiterä 11:45:00
227 Karine Anton Imatran Palloseura 11:45:00
228 Kurkisuo Saku Imatran Palloseura 11:45:00
247 Laine Aarne 11:45:00
229 Laitiainen Mikko Imatran Pallo-Veikot 11:45:00
230 Lindman Matias 11:45:00
231 Lindman Mikael 11:45:00
232 Mansner Joonas Imatran Palloseura 11:45:00
233 Matilainen Samu Imatran Palloseura 11:45:00
234 Meriläinen Eelis Imatran Palloseura 11:45:00
235 Mikkolainen Juuso Imatran Palloseura 11:45:00
236 Mälkiä Miiko Imatran Palloseura 11:45:00
237 Paajanen Julius Imatran Palloseura 11:45:00
238 Parhiala Esa Imatran Palloseura 11:45:00
239 Piik Eemeli 11:45:00
240 Poikonen Eero Joutsenon Kullervo 11:45:00
241 Prior Elias Imatran Palloseura 11:45:00
242 Pulkkinen Eino Imatran Palloseura 11:45:00
248 Pöllänen Sulo Imatran Palloseura 11:45:00
243 Ranta Riku Imatran Palloseura 11:45:00
244 Rinta-Jaskari Kasperi Lappeen Riento 11:45:00
249 Sahi Leo Lappeenranta 11:45:00
245 Siik Juuso Imatran Palloseura 11:45:00
246 Terävä Väinö Imatran Palloseura 11:45:00
T15 4km
255 Ahvo Minttu Imatran Urheilijat 11:45:00
251 Kullberg Anna Imatran Urheilijat 11:45:00
252 Laakso Laura Lappeen Riento 11:45:00
253 Leppänen Sanni Imatran Urheilijat 11:45:00
254 Väyrynen Siiri Imatran Urheilijat 11:45:00
P15 4km
263 Fomin Veeti Imatran Palloseura 11:45:00
260 Gorovoi Dmitrii Imatran Palloseura 11:45:00
261 Huuskonen Ville Rantasalmen Urheilijat 11:45:00
262 Kotiranta Niilo Ylämaan Pyrkijät 11:45:00
264 Mansner Justus Imatran Palloseura 11:45:00
265 Rinta-Jaskari Jami Lappeen Riento 11:45:00
266 Räikkönen Atte Imatran Urheilijat 11:45:00